Serveringsvagn FerdinandLundkvist

432489

FERDINAND LUNDKVIST, serveringsvagn, 1900-talets andra hälft, fanérad i ek, etikettmärkt, höjd ca 62, 74x42 cm

Lös listdel, fanérskador

Möbler, Design

Rum 4

Budhistorik (9 bud)
3001045
700
2999929
650
2998975
600
2998599
550
2998269
500

Slutpris SEK:
700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer