Axel Olson oljemålning

432487

AXEL OLSON (1899-1986): "Det gamla trädet lever än", signerad Axel Olson, olja på duk, ca 30x36 cm

Kundcenter

Axel Olson oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3001229
5 000
3000825
3000795
3 200
3000098
2999367

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.