Ljuskrona i glas och mässing

432486

LJUSKRONA, med fem ljusarmar, glas och mässing, troligen Orrefors, höjd ca 66 cm

Ett blad med skador, enstaka nagg kan förekomma

Belysning, Ljuskronor, Glas, Metall

Rum 2

Ljuskrona i glas och mässing

Budhistorik (15 bud)
3001157
3001128
950
3000868
900
2999363
850
2999056

Slutpris SEK:
101 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.