Ljuskrona i glas och mässing

432486

LJUSKRONA, med fem ljusarmar, glas och mässing, troligen Orrefors, höjd ca 66 cm

Ett blad med skador, enstaka nagg kan förekomma

Belysning, Ljuskronor, Glas, Metall

Rum 2

Ljuskrona i glas och mässing

Budhistorik (15 bud)
3001157
3001128
950
3000868
900
2999363
850
2999056

Slutpris SEK:
102 EUR, 119 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer