Engelskt spelbord

432483

SPELBORD, 1800-talets första hälft, England, mahogny, låda i sargen, höjd 72, 83x39 cm

Smärre ytslitage

Rum 5

Engelskt spelbord

Budhistorik (17 bud)
2999994
2 800
2999943
2 600
2999993
2 600
2999943
2 400
2999991

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.