Engelskt spelbord

432483

SPELBORD, 1800-talets första hälft, England, mahogny, låda i sargen, höjd 72, 83x39 cm

Smärre ytslitage

Rum 5

Engelskt spelbord

Budhistorik (17 bud)
2999994
2 800
2999943
2 600
2999993
2 600
2999943
2 400
2999991

Slutpris SEK:
2 800
286 EUR, 332 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer