Soffa gripsholmsmodell

432481

SOFFA, 1900-talets andra hälft, gripsholmsmodell, röd- och vitrutig klädsel, längd ca 192, sitthöjd ca 44 cm

Tyget med fläckar, smärre slitage

Rum 21

Soffa gripsholmsmodell

Budhistorik (7 bud)
3000675
4 800
3000612
4 600
3000612
4 400
3000606
4 200
3000611

Slutpris SEK:
4 800
469 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.