Soffa gripsholmsmodell

432481

SOFFA, 1900-talets andra hälft, gripsholmsmodell, röd- och vitrutig klädsel, längd ca 192, sitthöjd ca 44 cm

Tyget med fläckar, smärre slitage

Rum 21

Soffa gripsholmsmodell

Budhistorik (7 bud)
3000675
4 800
3000612
4 600
3000612
4 400
3000606
4 200
3000611

Slutpris SEK:
4 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer