Leonard Wiedh oljemålning

432462

LEONARD WIEDH (1866-1938): Kustmotiv med båtar, signerad L. Wiedh, olja på duk, ca 71x126 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Leonard Wiedh oljemålning

Budhistorik (21 bud)
3001237
2 400
3001230
3001228
3001213
1 900
3001206
1 800

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer