Oljemålning 1700-tal

432461

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Hamnmotiv med båtar, olja på duk, ca 36x57 cm

Hål, lagning, ytskador

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Oljemålning 1700-tal

Budhistorik (29 bud)
3000522
5 800
3000432
5 600
3000521
5 600
3000432
5 400
3000520
5 200

Slutpris SEK:
5 800
567 EUR, 663 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.