Oljemålning 1700-tal

432461

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Hamnmotiv med båtar, olja på duk, ca 36x57 cm

Hål, lagning, ytskador

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Oljemålning 1700-tal

Budhistorik (29 bud)
3000522
5 800
3000432
5 600
3000521
5 600
3000432
5 400
3000520
5 200

Slutpris SEK:
5 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer