Severin Nilsson

432360

SEVERIN NILSON (1846-1918): Flickor vid brunn, signerad Severin Nilsson, olja på duk, ca 85x63 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Severin Nilsson

Budhistorik (9 bud)
3011064
8 200
3010726
8 000
3010724
7 800
3008893
7 600
3008892
7 400

Slutpris SEK:
8 200
827 EUR, 982 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.