Olle Hjortzberg

432359

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Gula rosor i silverpokal, signerad och daterad Olle Hjortzberg 1942, olja på duk, 54x44 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Olle Hjortzberg

Budhistorik (9 bud)
3011004
10 000
3010305
9 600
3003584
7 000
3003583
3002889
2 400

Slutpris SEK:
10 000
977 EUR, 1 143 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.