Olle Hjortzberg

432359

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Gula rosor i silverpokal, signerad och daterad Olle Hjortzberg 1942, olja på duk, 54x44 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Olle Hjortzberg

Budhistorik (9 bud)
3011004
10 000
3010305
9 600
3003584
7 000
3003583
3002889
2 400

Slutpris SEK:
10 000
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer