Eric Hallström

432355

ERIC HALLSTRÖM (1893-1946): Lek i trädgården, signerad och daterad Eric Hallström, olja på duk, 73x92 cm

Proveniens: utställd på Liljevalchs konsthall 1946

Geijersgatan 14, Göteborg

Eric Hallström

Budhistorik (5 bud)
3001078
6 400
2997686
6 200
2996499
5 200
2994147
5 000
2992979

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.