Anita Fröding

432340

ANITA FRÖDING (född 1942): "Höstskala en kärleksvisa" ur sviten "Toner och tangenter", monogramsignerad, olja på duk, 81x100 cm, oramad

Rum 9

Anita Fröding

Budhistorik (5 bud)
3017137
3016669
3011869
3011747
3005478

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.