Anita Fröding oljemålning

432339

ANITA FRÖDING (född 1942): "Höst skala en kärlekshistoria" ur sviten "Toner och tangenter", monogramsignerad, olja på duk, 81x100 cm, oramad

Fack 18

Anita Fröding oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3005522
3 200
3005521
3002228
2 400
2997396
1 300
2997075

Slutpris SEK:
3 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer