Anita Fröding oljemålning

432339

ANITA FRÖDING (född 1942): "Höst skala en kärlekshistoria" ur sviten "Toner och tangenter", monogramsignerad, olja på duk, 81x100 cm, oramad

Fack 18

Anita Fröding oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3005522
3 200
3005521
3002228
2 400
2997396
1 300
2997075

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.