Jacques Courtois, hans krets, Bataljscen

432333

JACQUES COURTOIS, hans krets (1700-tal), Bataljscen, olja på duk, 72,5x93,5 cm.

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (12 bud)
3024566
20 000
3024565
19 000
3024563
18 500
3024548
6 800
3021241
6 600

Slutpris SEK:
20 000
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer