Stengods Lisa Larson och Britt-Louise Sundell

432264

LISA LARSON, vas Konvex, BRITT-LOUISE SUNDELL, ljusstake, glaserat stengods, Gustavsberg, stämpelsignerade, höjd ca 30-31 cm

Ljusstaken med lagning på foten

Keramik/Porslin

Monter 12

Budhistorik (10 bud)
3000800
750
3000674
700
3000674
650
3000518
600
3000416
550

Slutpris SEK:
750
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer