Kuvertbord alrot

432247

KUVERTBORD, möjligen 1700-tal, senbarock stil, troligen mälardalen, rotträ och alrotsfanér på ek, höjd ca 71 cm, bredd ca 99 cm

Senare lådbotten, lagningar, fanérskador

Kuvertbord alrot

Budhistorik (23 bud)
3023538
5 400
3023514
5 200
3023409
5 000
3023444
4 800
3023409
4 600

Slutpris SEK:
5 400
528 EUR, 617 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.