Orientmatta

432212

ORIENTMATTA, semiantik, västpersisk, Bijar-mönster, ca 370x213 cm

Baksida med obetydliga skador, langetteringar med mindre lagningar

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (14 bud)
3001016
5 800
3001010
5 600
3001008
5 400
3000011
5 200
2998202
5 000

Slutpris SEK:
5 800
527 EUR, 566 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.