Orientmatta

432212

ORIENTMATTA, semiantik, västpersisk, Bijar-mönster, ca 370x213 cm

Baksida med obetydliga skador, langetteringar med mindre lagningar

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (14 bud)
3001016
5 800
3001010
5 600
3001008
5 400
3000011
5 200
2998202
5 000

Slutpris SEK:
5 800
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer