Bordsplaceringshållare

432131

BORDSPLACERINGSHÅLLARE, 12 st., i form av kräftor, bemålad keramik, 1900-tal, höjd 5,5 cm

Enstaka med obetydlig nagg, en med avslagen klo, den avslagna delen medföljer

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Bordsplaceringshållare

Budhistorik (32 bud)
3017950
2 800
3017947
2 600
3017949
2 600
3017947
2 400
3017945

Slutpris SEK:
2 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer