Maria Miesenberger fotografi samt collage

432107

MARIA MIESENBERGER (född 1965): "Ställningar 2", signerad och daterad på baksidan Maria Miesenberger 1995, fotografi samt collage, bildyta 40x28cm

Utställd: Galleri Magnus Karlsson, Västerås, Stockholm Smart Show, Adl-Björk...95

Konst, Fotografi, Nutida, Fotografi

Budhistorik (6 bud)
3007641
5 800
3007639
5 600
3007638
5 400
3007631
5 200
2998268
5 000

Slutpris SEK:
5 800
567 EUR, 663 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.