Maria Miesenberger fotografi samt collage

432107

MARIA MIESENBERGER (född 1965): "Ställningar 2", signerad och daterad på baksidan Maria Miesenberger 1995, fotografi samt collage, bildyta 40x28cm

Utställd: Galleri Magnus Karlsson, Västerås, Stockholm Smart Show, Adl-Björk...95

Konst, Fotografi, Nutida, Fotografi

Budhistorik (6 bud)
3007641
5 800
3007639
5 600
3007638
5 400
3007631
5 200
2998268
5 000

Slutpris SEK:
5 800
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer