Edouard Chappel Cagnes-sur-Mer

432091

EDOUARD CHAPPEL (1859-1946): Cagnes-sur-Mer, signerad E. Chappel., olja på pannå, ca 33x40 cm

Rum 4

Budhistorik (12 bud)
3006437
4 800
3006436
4 600
3006435
4 400
3006434
4 200
3006432

Slutpris SEK:
4 800
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer