Spegel 1800-tal

432075

SPEGEL, 1800-talet, nygotik, bronserad, delat spegelglas, träskuren dekor, ca 157x77 cm

Slitage, spegelglas med skador

Speglar

Rum 19

Spegel 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
3000658
4 800
3000540
4 600
2998873
4 400
2998872
4 200
2997950

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.