Spegel 1800-tal

432075

SPEGEL, 1800-talet, nygotik, bronserad, delat spegelglas, träskuren dekor, ca 157x77 cm

Slitage, spegelglas med skador

Speglar

Rum 19

Spegel 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
3000658
4 800
3000540
4 600
2998873
4 400
2998872
4 200
2997950

Slutpris SEK:
4 800
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer