Lucas Göthman, The Dirt

431992

LUKAS GÖTHMAN (född 1970): "The Dirt", signerad och daterad Lukas Göthman 2003, akryl på plastfilm, bildyta 83x59 cm, ramens mått 128,5x104 cm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Lucas Göthman, The Dirt

Budhistorik (5 bud)
3023448
2 800
3011935
3010841
3010625
3010096

Slutpris SEK:
2 800
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer