Lucas Göthman, The Dirt

431992

LUKAS GÖTHMAN (född 1970): "The Dirt", signerad och daterad Lukas Göthman 2003, akryl på plastfilm, bildyta 83x59 cm, ramens mått 128,5x104 cm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Lucas Göthman, The Dirt

Budhistorik (5 bud)
3023448
2 800
3011935
3010841
3010625
3010096

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.