Lena Cronqvist

431770

LENA CRONQVIST (född 1938): Ett drömspel, signerad och numrerad Lena Cronqvist, 54/170, bladmått 73x53 cm, oramad

Smärre hanteringsveck

Rum 9

Lena Cronqvist

Budhistorik (2 bud)

2994330
2984471

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.