Lennart Jirlow färglitografi

431753

LENNART JIRLOW (född 1936): "Le jour de Noël", signerad och L. Jirlow, H.C., färglitografi, ca 54x42 cm

Fack 12

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (10 bud)
2998536
3 400
3003736
3 200
2998536
3002705
2 800
2998536
2 600

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.