Johan Tirén oljemålning

431689

JOHAN TIRÉN (1853-1911): Renmärkning på fjället
Signerad J Tn, olja på pannå, ca 50x78 cm

Konst, Äldre måleri

Johan Tirén oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3031403
5 600
3029355
600
3027410
550
3027374
500
3026074

Slutpris SEK:
5 600
508 EUR, 546 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.