Johan Tirén oljemålning

431689

JOHAN TIRÉN (1853-1911): Renmärkning på fjället
Signerad J Tn, olja på pannå, ca 50x78 cm

Konst, Äldre måleri

Johan Tirén oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3031403
5 600
3029355
600
3027410
550
3027374
500
3026074

Slutpris SEK:
5 600
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer