Flamländsk skola 1600-tal

431678

FLAMLÄNDSK SKOLA, ca 1670: Kroginteriör, olja på duk, spännram märkt a tergo "Egbert Lieveusz van der Poel" samt "In the Lillap Inn", ca 57x78 cm

Duken med skada

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Flamländsk skola 1600-tal

Budhistorik (5 bud)
3006167
9 000
3003765
6 000
3003636
3 400
3003495
3 200
2997402

Slutpris SEK:
9 000
908 EUR, 1 078 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.