Gunnar Svenson

431605

GUNNAR SVENSON (1892-1977),
Blomsterstilleben med kinesiskt figurin, signerad Gunnar Svenson, olja på duk, 65x81 cm

Dubbel signatur

Rum 8

Gunnar Svenson

Budhistorik (3 bud)

3021965
3021848
3010507

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.