Claude Weisbuch färglitografi

431581

CLAUDE WEISBUCH (1927-2014): Rembrandt, signerad och numrerad Weissbuch, 126/160, färglitografi, 56,5x77 cm, oramad

Rum 9, Vagga 2

Claude Weisbuch färglitografi
Budhistorik (3 bud)

3022456
3021665
3021343

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer