Claude Weisbuch färglitografi

431581

CLAUDE WEISBUCH (1927-2014): Rembrandt, signerad och numrerad Weissbuch, 126/160, färglitografi, 56,5x77 cm, oramad

Rum 9, Vagga 2

Claude Weisbuch färglitografi
Budhistorik (3 bud)

3022456
3021665
3021343

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.