Claude Weisbuch färglitografi

431578

CLAUDE WEISBUCH (1927-2014): Rembrandt, signerad och numrerad Weisbuch, 91/250, färglitografi, 76x56 cm, oramad

Rum 9, Vagga 2

Claude Weisbuch färglitografi
Budhistorik (1 bud)

3023647
2017-01-22 21:30:09

2017-01-22 kl 21:33
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.