Vladimir Velickovic färglitografi

431566

VLADIMIR VELICKOVIC (Frankrike, född 1935): Elements & documents utilisés, signerad och daterad Velickovic 1974, E.A. , VI/VII, färglitografi, 80,5x120,5 cm, oramad

Rum 9, Vagga 2

Budhistorik (13 bud)
3022890
900
3022882
850
3022882
3022830
750
3022007
700

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.