John Kindborg oljemålning

431488

JOHN KINDBORG (1861-1907): Månskenslandskap med ruin, signerad och daterad John Kindborg 97, olja på duk, ca 81x123, rammått 115x156 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 9

John Kindborg oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3014402
5 800
3014401
5 200
3014400
3 400
3014399
1 300
3013328

Slutpris SEK:
5 800
567 EUR, 663 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.