Peder Duke färglitografier

431474

PEDER DUKE (1938-2003): (2) Kompositioner, signerade och daterade Peder Duke 1991, 117/300, 21/300, färglitografier, oramade, bladmått ca 47x45 resp. 47x50 cm

Rum 9, Vagga 2

Peder Duke färglitografier

Budhistorik (15 bud)
3023016
950
3022875
900
3022801
850
3022797
3021976
750

Slutpris SEK:
950
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer