Peder Duke färglitografier

431462

PEDER DUKE (1938-2003): (2) Kompositioner, signerade och daterade Peder Duke 1991, 116/300, 22/300, färglitografier, varierande storlek; oramade

Rum 9, Vagga 2

Peder Duke färglitografier

Budhistorik (8 bud)
3023310
650
3017842
600
3023308
600
3017842
500
3021416
450

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.