Roger Hansson, Tradition

431452

ROGER HANSSON (född 1967): "Tradition", signerad och daterad på baksidan Roger Hansson 2008, olja på pannå, 44,5x66,5 cm

Kundcenter

Roger Hansson, Tradition

Budhistorik (6 bud)
3022127
6 600
3017092
6 000
3013368
3011941
3011416

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:
16 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.