Roger Hansson, Tradition

431452

ROGER HANSSON (född 1967): "Tradition", signerad och daterad på baksidan Roger Hansson 2008, olja på pannå, 44,5x66,5 cm

Kundcenter

Roger Hansson, Tradition

Budhistorik (6 bud)
3022127
6 600
3017092
6 000
3013368
3011941
3011416

Slutpris SEK:
6 600
Utropspris SEK:
16 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer