Anders Clausen "Untitled 6"

431087

ANDERS CLAUSEN (Danmark, född 1978): "Untitled 6",
signerad och daterad på baksidan Anders Clausen 2011, digitalprint, 51x36 cm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Fotografi

Rum 20

Anders Clausen

Budhistorik

2017-01-28 kl 13:10
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.