Evan Gruzis, Assorted Shapes

431086

EVAN GRUZIS (USA, född 1979): "Assorted Shapes",
signerad och daterad på baksidan Evan Gruzis 2008, tusch och akvarell på papper, 71,5x51,5 cm

Konst, Teckningar, Nutida, Måleri

Rum 21

Evan Gruzis, Assorted Shapes

Budhistorik (2 bud)

3035579
3033958

Slutpris SEK:
202 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.