Elina Brotherus, FUJI-MI4

431085

ELINA BROTHERUS (Finland, född 1972): "FUJI-MI4", signerad och daterad på baksidan 2008, upplaga 1/6, c-print, 70x86 cm

Konst, Fotografi, Nutida, Fotografi

Rum 7

Elina Brotherus, FUJI-MI4

Budhistorik (25 bud)
3034546
9 600
3034550
9 600
3034546
9 400
3034545
9 200
3034542
9 000

Slutpris SEK:
9 600
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer