Wilhelm von Gegerfelt, I utkanten av Venedig

430940

WILHELM VON GEGERFELT(1844-1920), I utkanten av Venedig, Signerad W v Gegerfelt. Olja på duk, 130 x 84 cm
PROVENIENS
Fritzes Kungliga Hovbokhandel, Stockholm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (5 bud)
3020976
14 000
3019506
12 000
3017968
10 000
3013597
7 600
3013314

Slutpris SEK:
14 000
1 429 EUR, 1 659 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.