Gunilla Klingberg, Blob

430386

GUNILLA KLINGBERG (född 1966): "Blob", monogramsignerad och daterad G.K. -02, gips, metall, upplaga 4/10, höjd10 cm, skulptur som man fäster på en bokhylla

Proveniens: dep.art.ment, Stockholm

Smärre ytskador, obetydliga färgstreck

Konst, Skulpturer, Nutida

Monter 25

Gunilla Klingberg, Blob

Budhistorik (9 bud)
3022285
1 900
3020603
1 800
3020603
1 600
3012534
3020602

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.