Vik Muniz Blue Jay on mail box (pictures of wire)

430381

VIK MUNIZ (Brasilien, född 1961): Blue Jay on mail box (pictures of wire), signerad, daterad och numrerad på baksidan Vik Muiz 1998, 4/5, gelatinsilverfotografi, 36x36 cm

Konst, Fotografi, Nutida, Fotografi

Kundcenter

Budhistorik (44 bud)
3023323
10 000
3023357
10 000
3023323
9 800
3023354
9 600
3023323
9 400

Slutpris SEK:
10 000
1 009 EUR, 1 198 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.