Vik Muniz Blue Jay on mail box (pictures of wire)

430381

VIK MUNIZ (Brasilien, född 1961): Blue Jay on mail box (pictures of wire), signerad, daterad och numrerad på baksidan Vik Muiz 1998, 4/5, gelatinsilverfotografi, 36x36 cm

Konst, Fotografi, Nutida, Fotografi

Kundcenter

Budhistorik (44 bud)
3023323
10 000
3023357
10 000
3023323
9 800
3023354
9 600
3023323
9 400

Slutpris SEK:
10 000
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer