Rolf Hanson - Komposition

429369

ROLF HANSON (född 1953): Komposition, färgserigrafi, 1991, signerad, daterad och numrerad Rolf Hanson -91, AP 3/10, längd ca 50 x 40 cm

Rolf Hanson - Komposition
Budhistorik (12 bud)
3023200
3020041
3023196
3020041
1 900
3020770
1 800

Slutpris SEK:
225 EUR, 261 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.