Johan Ericson

427322

JOHAN ERICSON (1849-1925): Bohusländskt kustlandskap i skymning, signerad och daterad Joh. Ericson 1910, olja på duk, 46x65 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Johan Ericson

Budhistorik (16 bud)
3039160
6 400
3039146
6 200
3039159
6 000
3039146
5 800
3039158
5 600

Slutpris SEK:
6 400
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer