Johan Ericson

427322

JOHAN ERICSON (1849-1925): Bohusländskt kustlandskap i skymning, signerad och daterad Joh. Ericson 1910, olja på duk, 46x65 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Johan Ericson

Budhistorik (16 bud)
3039160
6 400
3039146
6 200
3039159
6 000
3039146
5 800
3039158
5 600

Slutpris SEK:
6 400
653 EUR, 758 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 325 kr.