Borge Mogensen byrå teak 1960-tal

429196

BØRGE MOGENSEN, byrå, 1960-tal, Karl Andersson och söner, teak, 3-lådig, höjd ca 58, 38x61 cm

Smärre slitage

Möbler, Design

Rum 8

Budhistorik (19 bud)
2970914
1 400
2966848
1 300
2966054
2966847
2966054

Slutpris SEK:
1 400
147 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.