Folke Truedsson oljemålning

428435

FOLKE TRUEDSSON (1913-89): Kustbild med blekingeekor, signerad och daterad F.Truedsson -48, olja på duk, 32x40 cm

Fack 23

Folke Truedsson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2961106
2016-12-14 07:29:17

2016-12-14 kl 19:21
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.