Bale

408697

CHARLES THOMAS BALE, England, verksam omkring 1864-1891, fruktstilleben med druvor och päron,
signerad CT Bale, olja på duk, 35 x 43 cm

4:e december

Mindre slitage

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Bale

Budhistorik (4 bud)

2934934
2934061
2934060
2933213

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.