Albert Mantelet

408667

ALBERT MANTELET (1858-?): Porträtt, olja på duk, signerad A Mantelet, 40x32 cm

4:e december

Krackelerad

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Albert Mantelet

Budhistorik (5 bud)
2934191
1 400
2931681
1 300
2928960
2927695
2923417

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.