Anshelm Schultzberg

401943

ANSHELM SCHULTZBERG (1862-1945): Vintermotiv, signerad samt daterad A. Schultzberg Skenora 19/3 1932 Ingarö, olja på duk, 58x71 cm

4:e december

Smärre hål

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Anshelm Schultzberg

Budhistorik (25 bud)
2936215
6 000
2936210
5 800
2936209
5 600
2936201
5 400
2936199
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.