Konstfliten

400335

KONSTFLITEN, matta, Göteborg, 1930-tal, flossa, etikettmärkt a tergo KONSTFLITEN GÖTEBORG, ca 390x280 cm

4:e december

Smärre slitage

Mattor/Textilier

Geijersgatan 14, Göteborg

Konstfliten

Budhistorik (5 bud)
2935949
8 000
2935475
7 000
2934292
5 000
2923338
3 600
2920926

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.