Bo Notini

399986

BO NOTINI, taklampa, Glössner & Co., Stockholm 1946, kuporna i klarglas med blästrad dekor av figurer, signerad GLÖSSNER -46 DEK NOTINI, höjd ca 55 cm

4:e december

Nagg

Belysning, Golvlampor

Geijersgatan 14, Göteborg

Bo Notini

Budhistorik (4 bud)

2934203
2929807
2929806
2918773

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.