Keshan

394317

ORIENTMATTA, Keshan 1930-tal, medaljong, blommor och palmettslingor på blå botten, 218x136 cm

4:e december

Obetydligt slitage

Mattor/Textilier, Äldre och antika mattor

Geijersgatan 14, Göteborg

Keshan

Budhistorik (11 bud)
2936537
5 000
2936531
4 600
2936529
4 400
2936524
4 200
2936517

Slutpris SEK:
5 000
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 250 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer