Keshan

394317

ORIENTMATTA, Keshan 1930-tal, medaljong, blommor och palmettslingor på blå botten, 218x136 cm

4:e december

Obetydligt slitage

Mattor/Textilier, Äldre och antika mattor

Geijersgatan 14, Göteborg

Keshan

Budhistorik (11 bud)
2936537
5 000
2936531
4 600
2936529
4 400
2936524
4 200
2936517

Slutpris SEK:
5 000
505 EUR, 599 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.