Ljuskrona sengustaviansk

394113

LJUSKRONA, sengustaviansk, för 6 ljus, förgylld mässingsstomme behängd med olikslipade prismor, ljusarmar i form av liggande siffran fem, höjd 75 cm

4:e december

Bruksslitage

Belysning, Ljuskronor

Geijersgatan 14, Göteborg

Ljuskrona sengustaviansk

Budhistorik (17 bud)
2935947
6 600
2935608
6 400
2935162
6 200
2935076
6 000
2935160
6 000

Slutpris SEK:
6 600
666 EUR, 791 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.