Ljuskrona sengustaviansk

394113

LJUSKRONA, sengustaviansk, för 6 ljus, förgylld mässingsstomme behängd med olikslipade prismor, ljusarmar i form av liggande siffran fem, höjd 75 cm

4:e december

Bruksslitage

Belysning, Ljuskronor

Geijersgatan 14, Göteborg

Ljuskrona sengustaviansk

Budhistorik (17 bud)
2935947
6 600
2935608
6 400
2935162
6 200
2935076
6 000
2935160
6 000

Slutpris SEK:
6 600
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer